2. ročník turnaje v pétanque

Vážení rodiče a přátelé školy ZŠ Glowackého,

jménem SRPŠ a vedení školy si Vás dovolujeme pozvat na druhý ročník turnaje v pétanque, který se koná v sobotu 6. 6. 2015 od 10:00 na hřišti naší školy.

Loňský první ročník se po všech stránkách vydařil; přálo nám počasí, výkony hráčů byly brilantní, občerstvení na úrovni. O totéž se chceme pokusit i letos. Čekají na Vás klobásy na grilu, pro děti párky v rohlíku, točená limo zdarma a další občerstvení.

Každá třída nominuje čtyři své zástupce. Soutěží tříčlenná družstva plus náhradník. Hraje se stejným způsobem jako v loňském roce, tedy ve dvou nalosovaných skupinách systémem každý s každým na jedno kolo. Vítězové skupin se střetnou ve finále, druzí ze skupin svedou souboj o bronzovou medaili.

Máte-li zájem reprezentovat svou třídu, prostřednictvím svých dětí kontaktujte třídní učitele a předejte jim svá jména i jména dalších závodníků z Vaší třídy, popřípadě se spojte s Vaším zástupcem SRPŠ, nebo jména zašlete na e-mailovou adresu předsedkyně SRPŠ pí Timkové.

Pro vítěze je připraven putovní pohár, který bude po celý rok vystaven v kmenové třídě. Na úspěšné dále čekají medaile, diplomy i drobné upomínkové předměty.

Těšíme se, že každá třída postaví své družstvo a bude bojovat o celkové prvenství. Doufáme, že letošní ročník našeho turnaje v mnohém překoná ten loňský.

Všem zúčastněným přejeme mnoho úspěchů

SRPŠ a vedení školy

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.