Lyžařský kurz

V neděli 3.2. 2013 v 8.00h ráno jsme odjížděli na LVVZ. Po uložení zavazadel do autobusu jsme zamávali rodičům a vydali se na 3-hodinovou cestu směr Klínovec. V autobuse si někdo četl, jiný pouštěl písničky.

Kolem poledne jsme dorazili na Klínovec do hotelu Arnica, kde nás čekala nádherně zasněžená krajina. Nejdřív jsme se vydali na průzkum zasněžených sjezdovek.

Po rozdělení do družstev jsme dalšího dne začali s lyžováním.

Lyžovali jsme dopoledne a odpoledne, dopoledne nám jezdil zpátky do hotelu skibus v 11:40. Po obědě nám zase jel ve 13.h.

Některé děti padaly nejen na sjezdovce, ale i z vleků, anebo se nechali vlekem opět přivést na počáteční stanici.

Dny ubíhaly, my jsme lyžovali, váleli se ve sněhu, statečně zdolávali metodiku lyžování.

Po celodenní práci jsme večer hráli hry, tančili na diskotéce, něco zajímavého se dověděli ohledně lyžování, řešili jsme různé kvízy.

Týden rychle uběhl a nás čekala soutěž ve slalomu. Po přípravě jsme jeden za druhým svištěli z kopce a zdolávali slalomové zatáčky. Samo sebou měla soutěž své vítěze a první 3 místa děvčat i chlapců byly odměněni.

V pátek lyžovali již všichni, i ti, kteří se nejenže nepostavili na lyže, ale ani na nohy. V pátek 8.2. 2013 byl náš poslední den. Ráno měla budíček paní učitelka Gorová s naší zdravotnicí Lenkou. Po sbalení a odnesení zavazadel do úložné místnosti jsme šli na snídani a pak lyžovat. Lyžovali jsme do 15:00 a měli jsme polévku a očekával nás odjezd domů. Museli jsme všechny tašky, lyže, snowboardy odnést do autobusu až se to všechno naskládalo, tak nastal odjezd. Doma jsme byli cca ve 20:00.

Na tento lyžák budeme všichni s radostí vzpomínat.IMG_1413

Žákyně 7. ročníku Koťarová a Haspeklová.

U tohoto článku nemůžete přidávat komentáře.