Oslava MDD a turnaj v pétanque

Vážení rodiče a přátelé školy,

nezadržitelně se blíží závěr školního roku a naši školu čekají dvě tradiční akce pořádané vždy na počátku měsíce června.

Tou první je oslava MDD, která letos proběhne v pátek, 2. 6., během celého dopoledne. Pro žáky 0. – 6. ročníku bude připraven zábavný sportovní desetiboj. Každý žák obdrží hrací kartu a postupně navštíví všech deset stanovišť, na kterých předvede své dovednosti a šikovnost. Z prostředků SRPŠ i z prostředků školy je pro všechny žáky připraveno občerstvení v podobě točené limonády, popcornu, oplatek, bonbónů a ovoce. V souvislosti s touto akcí si Vás dovolujeme požádat o Váš případný příspěvek, a to ve formě jakýchkoliv druhů bonbónů jednotlivě balených či lízátek, které budou mít žáci k dispozici. Sedmé a osmé ročníky při této akci pomáhají, ať již v podobě rozhodčích a pomocníků na jednotlivých stanovištích, či v podobě mentorů a průvodců starajících se o děti z nultého a prvního ročníku.

Druhou připravovanou akcí je náš již tradiční turnaj v pétanque, který letos proběhne 10. 6. od 10:00 dopoledne na hřišti naší školy. Stále ještě existují třídy, které nenominovaly své zástupce do tohoto klání. Věříme, že i když nebudete soutěžit, na turnaj se přijdete podívat. Jako každoročně i letos bude fungovat stánek s občerstvením, kde můžete ochutnat tradiční grilované klobásy dvojího druhu a letos, jako novinku, i kuřecí špízy na grilu připravované. Přivítáme i Vaše „potravinové a pochoutkové“ příspěvky v podobě jednohubek, rolád, koláčků, buchtiček, chlebíčků či jiných pochutin. Vaše výtvory jsou vždy příjemným zpestřením turnajového menu a věříme, že maminky se rády pochlubí svým kulinářským uměním a tatínkové rádi prozkoumají, jak se to daří v jiných rodinách.

Doufáme, že obě akce proběhnou s úspěchem. Pro ty malé jsou připraveny diplomy, medaile a cukrovinky, pro ty velké z turnaje tradičně bombastické ceny, které Vám zaručeně oživí Vaši bytovou kulturu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.