Informace pro rodiče budoucích prvňáčků

Informace pro rodiče budoucích prvňáčků a nultého ročníku:

Školní rok začíná ve čtvrtek 1.9.2016. Sraz všech prvňáků a rodičů je 1.9. v 8,00 h před školou. Seznamy žáků (ne jmenné, ale dle jednacích čísel) budou vyvěšené na škole poslední srpnový týden. Paní učitelky 0. a 1. tříd budou čekat před školou. První třídní schůzka proběhne hned 1.9. dopoledne (cca v 9,00 h). Zde se rodiče dozvědí všechny potřebné informace ohledně pomůcek, organizace 1. školního týdne, rozvrhu hodin, družiny a jídelny.
168206-prvni-trida-653x367Doporučené pomůcky pro prvňáky (zakoupí rodiče):
penál, 2 tužky č.2,  ořezávátko, krátké pravítko, nůžky s kulatými špičkami, desky na sešity formátu A4, desky na číslice, kufřík – tempery (10 barev – proděravět), černý fix, tuš, křídy (suché pastely), kelímek, na vodu, špejle 10 ks, hadřík, paleta, podložka na modelování, noviny na přikrytí lavice, houbička (na mytí nádobí), TV – sportovní oblečení, obuv se světlou podešví, švihadlo, tenisový míček, bačkory, ručník, papírové kapesníčky (celé balení), tekuté mýdlo.

V dotovaném balíčku pro 1. třídu dostanou žáci ostatní pomůcky.
Kreslicí kartony a barevné papíry se nakoupí hromadně a rodiče je uhradí na začátku školního roku spolu s pracovními sešity.Drawing Happy family, pencil in hand closeup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.