Sedmé místo ve střelecké soutěži

Dne 22. dubna 2015 se družstvo žáků 7. třídy zúčastnilo 5. ročníku soutěže ve střelbě ze vzduchové pušky, kterou již tradičně pořádá Obvodní myslivecký spolek v Praze 8.

Na střelecké stavy postupně zalehla čtveřice chlapců ve složení Baudyš, Hrůza, Brabec a Tulach doplněná netradičně dvěma dívkami, Kučkovou a Kašperovou. Jako jediní jsme nominovali dvojici dívek a tento tah se ukázal jako správný, neboť obě zcela zastínily svými výkony zbytek mužského osazenstva. Ze sta možných bodů nastřílela Kučková 75 a Kašperová dokonce 78 bodů, což jí spolu s dalšími přesnými zásahy do mysliveckého terče ve druhém kole přineslo celkové druhé místo mezi všemi střílejícími dívkami na obvodě.

Bohužel, ani parádní představení obou žákyň nestačilo na jedno ze tří prvních míst, které by zajistilo postup do červnového finále. Družstvo nakonec obsadilo velmi pěkné sedmé místo v rámci celé Prahy 8. Úspěšné vystoupení bylo zakončeno společnou konzumací pizzy a po cestě zpět do školy vydatnou relaxací a regenerací na dětském hřišti uprostřed čimického lesíku (vizte foto).

Všem děkujeme za příkladnou reprezentaci ZŠ Glowackého

Mgr. M. Slabý (nestřílející doprovod)

22042015711(2)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.