Škola v přírodě Klučenice 5. 6. – 9. 6. 2017

1. den pondělí 5.6.

Poslušně hlásíme, že jsme dorazili v pořádku!!!      Cesta nám utekla jako voda a hned po příjezdu nás tu čekali a ubytovali nás. Na oběd jsme si dali drůbeží vývar a jako hlavní jídlo kuřecí řízek s bramborem.      Pak už si nás vzali do parády naši instruktoři. Máme Lucku a Aleše. Jsou na nás hodní a začali s námi skoro hned hrát různé hry, abychom se seznámili mezi sebou a také s okolím.       Během odpoledne jsme kromě her stihli svačinu a k večeři buchtičky se šodó. Po večeři jsme si stihli vymyslet názvy týmů (Super stár a Buldoci), vlajky, pokřiky a večer jsme zalezli do postelí a nechali si něco zdát.

2. den úterý 6.6.

V úterý si s námi hrálo i počasí! Po dopoledním vyučování jsme vyrazili ven a za chvíli jsme zase utíkali zpátky, protože se strašně rozpršelo.       Instruktoři, ale byli připraveni a hry jsme hráli i vevnitř. Nejdřív jsme stavěli stadion se sportovišti, potom jsme vyráběli olympijské pochodně, a nakonec i pravou olympijskou vlajku. Museli jsme si ale každý kruh vysoutěžit!      No a jelikož jsme všechno připravili, tak jsme mohli zahájit naše olympijské hry. Byla to velká sláva, tak jsme to pak šli radši zajíst večeří.      Máme za sebou už sedm soutěží, a to nás čekají ještě další. Večer jsme si ještě zahráli jednu hudební soutěž.

3. den středa 7.6.

Ve středu jsme na oplátku na počasí zase vyzráli my! Odpoledne mělo pršet, takže jsme šli hrát a dovádět ven dopoledne a učení jsme si nechali na odpoledne. Vyšlo nám to, a ještě jsme po vyučování stihli sluníčko a pár her.      Ráno jsme luštili sportovní křížovku, kdy jsme po lese hledali otázky a odpovědi jsme museli doplnit do křížovky. Potom nám instruktoři připravili lanové překážky. Byly to sice jen nízké překážky, ale i tak jsme se museli mnohdy překonat, abychom to zvládli!      Před večeří jsme ještě stihli obrázkovou křížovku a stavěli jsme olympijskou vesnici.      Možná to vypadá jako málo, ale celý den jsme měli co dělat.

4. den čtvrtek 8.6. Ve čtvrtek byl finální den a mělo se rozhodnout mezi týmem Superstar a Buldoci. Stříleli jsme z foukačky, pantomimou znázorňovali všechny sporty a běhali jsme o sto šest. No a jak to dopadlo? Sice o fous, ale vyhráli Buldoci. Celé zápolení jsme zakončili opékáním buřtů, rozdáváním diplomů a samozřejmě diskotékou.

5. den pátek 9.6. V pátek ráno nám paní učitelky pomohly zabalit, nasnídali jsme se a těšili se na všechny doma. Bylo tady krásně, ale doma je nejlépe.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.